Za senada

Komentari i kritike, prijava grešaka, ideje, pitanja itd.
Odgovorite
Avatar
postar
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 ožu 2009, 22:26
Lokacija: Breza/ Sarajevo

Post Postao/la postar »

Senade mozešli mi prebaciti moju novu registraciju umjesto stare. posto sam se moro ponovo registrovati pod mojom E- adresom. Pozzzzz
Kisik je pronađen tek 1874. Nije utvrđeno kako su ljudi disali prije toga...
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

postar je napisao/la:Senade mozešli mi prebaciti moju novu registraciju umjesto stare. posto sam se moro ponovo registrovati pod mojom E- adresom. Pozzzzz
Dobio si novi pasword na e-mail sa aktivacijskim linkom za stari nick _poštar_

Kada se prijaviš sa novim paswordom onda možeš u postavkama da promjeniš preme tvojoj želji pasword.
Ako se nebudeš snalazio , haberi pa će mo riješiti prema tvojim željam .
Kada ovo sredimo ovaj novi nick će mo izbrisat.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
postar
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 ožu 2009, 22:26
Lokacija: Breza/ Sarajevo

Post Postao/la postar »

OK legendo.
Kisik je pronađen tek 1874. Nije utvrđeno kako su ljudi disali prije toga...
latif
Registrovan
Postovi: 3
Pridružen/a: 10 tra 2009, 19:40

Post Postao/la latif »

Selam Allejkum Brate Senade
Slucajno na tvom profilu ,video sam ovaj sajt,bas mi se svidza.
Imas sve pohvale sa moje strane.
Znas me .Ja sam Sadaka sa foruma Ljecenje sa Kuranom
Selam Allejkum
latif
Registrovan
Postovi: 3
Pridružen/a: 10 tra 2009, 19:40

Post Postao/la latif »

Selam Allejkum Brate
Opet Ja.
Bas mi jedan predlog pao na pamet,ako nemas nista protiv tog predloga.
Ako si u mogucnosti i ako je to uopste moguce,da na ovom forumu postavis jedan video snimak tvog rada .Bas me veoma interesuje kako to radis ,a vjerijem da i drugi clanovi ovog foruma imaJU INTERES VIDETI TO.STO SE KAZE OD A DO S . TO JEST I DO ETIKETE NA TEGLU , AKO I TO RADIS.
ETO TOLIKO O OVOM PREDLOGU.
SELAM ALLEJKUM
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

latif je napisao/la:Selam Allejkum Brate Senade
Slucajno na tvom profilu ,video sam ovaj sajt,bas mi se svidza.
Imas sve pohvale sa moje strane.
Znas me .Ja sam Sadaka sa foruma Ljecenje sa Kuranom
Selam Allejkum
We alejkumu selam

Dobro nam došao , i hvala na komplimentima i posjeti web site. OSjećaj se kao kod kuće. AKo imaš nekih pitanja o pčelinjim proizvodima slobodno pitaj . NA ovom forumu imaš čovjeka ( mungos1212) koji od struke, medicinske struke, pčelar, apiterapeut, inovator tako da se možeš obratiti otvoreno bez predrasuda.

Web site sam zamislio prije svega kao edukacija potrošača i da sebe predstavimo i naše proizvode . Svakako i drugi pčelari kao i konzumenti mogu da iznose svoja stajališta .

Što se tiče video prezentacije za sada nema ništa , pokušavam da sa slikama bar malo dočaram naš pčelinjak, inšaAllah u dogledno vrijeme biće i neki video.

Svakako možeš na galeriji da vidiš slike našeg pčelinjaka http://www.pcelarstvo-nahl.com/galerija/index.php

Što se tiče tiketa na proizvodima oni postoje i mislim da su jedistveni po svom sadržaju do sada bili, međutim ove godine ću izmjeniti tikete i prilagoditi standardima EU i općenito zakonskoj regulativi o tiketama.

JA znam da svi koji imaju probleme sa transcedentnim svijetom i koji su u fazi liječenja troše ogromne količine pčelinjih proizvoda . Vjerujem da malo njih zna o pčelinjim proizvodima pogotovo o POLENU i MATIČNOJ MLIJEČI.

Svako dobro
Eselamu alejkum
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
latif
Registrovan
Postovi: 3
Pridružen/a: 10 tra 2009, 19:40

Post Postao/la latif »

Selam Allejkum Brate
Video sam na galerije ,nekilko slika i sve do etikete na teglu i svidzaju mi se ,prava produkcija , ozbilno mislim, bez sale.
U meni Komsija na Kosovu gde ja zivim ,radi ovaj posao i dobar med pravi Elhamdulillah .
Slazem se stobom sto si u jednom tekstu na naslovnoj strani ,reko da ima puno plagijatora ,tako kaze i ovaj moj Komsija .
Juce kad sam na galeriji slika video tegle meda ,bili su ono pravo upakovana ,citavo teglo i sa polopcem dihtovana.
Da li ima nekih razlika u svemu tome pa i ukusu u odnosu na one koji ne rade tako sto se tice pakovanja i jeli prodajete isto tako kao sto sam video na slici.
Izvini brate ,mozda te zamaram od juce sa ovakvim novinarskim pitanjama hahaha.
Selam Allejkum
sijana
Čita, piše dovoljno
Postovi: 71
Pridružen/a: 13 stu 2009, 15:22

Post Postao/la sijana »

Neznam da li pišem na pravom mjestu ali neka pogledaju svi zainteresirani. Šetajuči googlom naletio sam na zanimljivu stranicu.Meni se pričinila veoma interesantnom pa predlažem da je pogledate http://www.oscarperone.com.ar/
pozdrav
sijana
Čita, piše dovoljno
Postovi: 71
Pridružen/a: 13 stu 2009, 15:22

Post Postao/la sijana »

Pogledajte ovaj zanimljivi dokumentarac. http://dokumentarci.info/dokumentarni-f ... ele-utihnu Nadam se da ne trebamo i mi počet skupljati perije za oprašivanje naših vočaka.

Pozdrav
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

Da li su one košnice pune pčela heheheh i da li je jedan matica

dokumentarac je odličan
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Post Postao/la Stipo »

Dobar video i taj sindrom uglavnom se dešava u zemljama koje koriste italijansku žutu pčelu.
Neznam kako taj sindrom iznenadnog nestanka pčela podnose naša siva kranjska pčela. Ali znam jedno da je u mom kantonu prije dvije godine broj košnica bio gotovo prepolovljen. Šta je bio uzrok službeno se ne zna. Raduje me činjenica da evo već drugu godinu gotovo da i nema gubitaka pčelinjih društava. Prošle subote organizirano je na nivou pčelarske udruge predavanje i okupilo se dosta pčelara. U razgovoru sa njih nekoliko svi su rekli da su im sva društva živa i zdrava. Ta nas činjenica jako raduje jer ako je i bilo prije dvi godine neke bolesti izgleda da su ova preživjela društva ipak imuna i normalno se razvijaju već drugu pčelarsku sezonu.
Da bok da i da doista ova naša kranjska sivka ostane imuna na taj virus što hara Amerikom i nekim zemljama svijeta. Valjda nećemo doživjeti da uzgajamo Afričke pčrle ubojice. Jednom su Amerikanci eksperimentirali sa A. ubojicama i to im je donjelo velike probleme. Kako stvari stoje izgleda da će nastaviti eksperimente s genetikom medonosne pčele:Tko zna možda ovaj put od Afričke pčele ubojice izlegu dinosaura (Rexa) koji je pravi stroj za ubijanje.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Odgovorite