kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova

Odgovorite
vido
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 vel 2013, 15:43

kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova

Post Postao/la vido »

naime sretnem jednog pčelara starog pa ga pitam kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova a on se nasmješi pa mi kaže nije to svake godine isto pitam ga kako kaze trebaš pratiti raspolozenje na pčelinjaku da bi znao kad je to to pravo vrijeme to meni baš ništa ne govori pitam ga još sta je dobro za suzbijanje varoe ponovo ništa od odgovora neko kori sti o no neko ovo i ja sam kaže svake godine isprobavam nove načine tako ništa nisam uspio saznati zašto se to krije udruženje pčelara u cazinu kesten nikad nije konkretno reklo ove godine koristimo taj proizvod pa da se zna ako neko razumije išta od ovoga neka odgovori.hvala
senad grudic
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 228
Pridružen/a: 23 pro 2010, 17:16

Re: kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova

Post Postao/la senad grudic »

Neznam o kakvim lijekovima govoris? Svakako neko bi trebao biti bolestan da bi mu dali lijek- ili mozda grijesim? Sto se varoe tice procitaj ovaj
forum ovdje ima dosta napisanog o tome pa poslije pitaj da bi nam lakse bilo dati konkretan odgovor. Pozdrav Senad G.
Senad Grudic
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova

Post Postao/la Marin »

vido je napisao/la:naime sretnem jednog pčelara starog pa ga pitam kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova a on se nasmješi pa mi kaže nije to svake godine isto pitam ga kako kaze trebaš pratiti raspolozenje na pčelinjaku da bi znao kad je to to pravo vrijeme to meni baš ništa ne govori pitam ga još sta je dobro za suzbijanje varoe ponovo ništa od odgovora neko kori sti o no neko ovo i ja sam kaže svake godine isprobavam nove načine tako ništa nisam uspio saznati zašto se to krije udruženje pčelara u cazinu kesten nikad nije konkretno reklo ove godine koristimo taj proizvod pa da se zna ako neko razumije išta od ovoga neka odgovori.hvala
Odavno ne pročitah iskreno baš po mjeri što znam iz puno kontakata i čega sam odavno svjestan....
Pčelari su nam postali filozofi , mudraci ...
Sve na ćoše pa okruglo , samo nek nije konkretno.

Sreća da ima dosta informacija da mladji mogu vidjeti nešto i preko zabluda i mudrovanja nas starijih .
Neka ih vodi misao da sve što rade, rade svojima - najprije, a onada i drugima , bilo dobro ili loše .
Za dobro OK ali za loše ulaze u područje da to i ne bi smjeli . (ako su svjesni onoga što čine )
pozz marin
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova

Post Postao/la medonosa »

Marin je napisao/la:
vido je napisao/la:naime sretnem jednog pčelara starog pa ga pitam kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova a on se nasmješi pa mi kaže nije to svake godine isto pitam ga kako kaze trebaš pratiti raspolozenje na pčelinjaku da bi znao kad je to to pravo vrijeme to meni baš ništa ne govori pitam ga još sta je dobro za suzbijanje varoe ponovo ništa od odgovora neko kori sti o no neko ovo i ja sam kaže svake godine isprobavam nove načine tako ništa nisam uspio saznati zašto se to krije udruženje pčelara u cazinu kesten nikad nije konkretno reklo ove godine koristimo taj proizvod pa da se zna ako neko razumije išta od ovoga neka odgovori.hvala
Odavno ne pročitah iskreno baš po mjeri što znam iz puno kontakata i čega sam odavno svjestan....
Pčelari su nam postali filozofi , mudraci ...
Sve na ćoše pa okruglo , samo nek nije konkretno.

Sreća da ima dosta informacija da mladji mogu vidjeti nešto i preko zabluda i mudrovanja nas starijih .
Neka ih vodi misao da sve što rade, rade svojima - najprije, a onada i drugima , bilo dobro ili loše .
Za dobro OK ali za loše ulaze u područje da to i ne bi smjeli . (ako su svjesni onoga što čine )
pozz marin
Ako udju u podrucje gdje nebi smjeli a svjesni su sto cine?pozz medonosa
vido
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 18
Pridružen/a: 23 vel 2013, 15:43

Re: kad je pravo vrijeme za dodavanje lijekova

Post Postao/la vido »

nisi mi baš pomogo ????? ja te ništa nerazumem??pozzzz
Odgovorite