Mali jubilej - tristoti član je ..

Registrovani članovi , radi bolje komunikacije
Odgovorite
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Marin »

Pogledah članstvo i vidim br. 299 Tko je tristoti.? Kad vidim upisati ću.. To je:
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Jazz
Čita i piše, dobar
Postovi: 120
Pridružen/a: 03 srp 2010, 16:21
Lokacija: Buffalo Hill

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Jazz »

Bogme fin jubilej za forum, komplimenta za sve clanove koj su aktivn na njemu.
Cesttke samo tako nastavte
Samir
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 441
Pridružen/a: 22 kol 2010, 15:00
Lokacija: Srebrenik Mehmeduša

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Samir »

Unaprije dobrodošlica tristotom članu.
Biće nas ako Bog da mnogo više, a nije loše
ni ovo samo malo ima zlata i nas forumaša.
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Marin »

Da nije neki zastoj ,Senade je li prijem funkcionira?
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la senad »

Ako imate kakvu nagradu dobru da se ja prijavim ponovo pod novim nickom :mrgreen:
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Marin »

senad je napisao/la:Ako imate kakvu nagradu dobru da se ja prijavim ponovo pod novim nickom :mrgreen:
Admin ne da dvije prijave ...!! ha ha
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la IZET »

senad je napisao/la:Ako imate kakvu nagradu dobru da se ja prijavim ponovo pod novim nickom :mrgreen:
Nagrada ima aplauz , srdačna dobrodošlica i još poneki dobar savjet i eto nagrade. :lol: :roll: :mrgreen:
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Marin »

Marin je napisao/la:Pogledah članstvo i vidim br. 299 Tko je tristoti.? Kad vidim upisati ću.. To je:
Redni broj300 je ZARUSHKA registriran danas 04.02.2011.g poslije podne u 04-08

vidim da je jedan od rijetkih koji je odmah postavio temu KUPUJEM VOSAK .
Nemam pojma tko je , evo odmah da mu čestitam na broju 300 , u postu ili predstavljanju neka navede dimenzije voska(LR-DB ili ?..) ja ću mu poslati vosak za jednu komplet košnicu.(Obavezno kupovni).
PS Javite se privatnom porukom kod člana Marin ili na mail humcom@tel.net.ba radi adrese i isporuke.

Pozdrav Marin
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
Zarushka
Registrovan
Postovi: 4
Pridružen/a: 04 vel 2011, 16:08

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Zarushka »

O pa nisam ni vidjela da sam 300 član foruma. Hvala svima na riječima dobrodošlice :)
Eh pa sad Marine, ne znam dali me još uvijek sljeduje nagrada :D , jer moram priznati da ja nisam pčelar, nego se bavim izradom potpuno prirodne kozmetike, vosak mi u mom slučaju treba kod izrade sapuna, krema i melema. Zbog toga sam naglasila da mi je potreban čisti vosak.
U svakom slučaju bila pčelar ili ne nadam se dobrom druženju i dobrim vibracijama, jer svi mi koji poštujemo prirodu i sarađujemo s'njom smo nekako povezani. :wink:
Lijep pozdrav svima, koliko vas ima.

P.S. Jedan član šire porodice je namjeravao ove godine da kupi nekoliko košnica i pčela, pa sam dosta istraživala vezano za pčelarstvo i nadam se, da ako bude kupovao ove godine, se može obratiti vama gdje šta kupiti...
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

Post Postao/la Marin »

Pokrenuo ovu temu sam čestitajući domaćinu i urednicima foruma ,a napose članovima koji ga podržavaju .Nisam znao ko je , ali vidio sam da se odmah predstavio da ga zanima isključivo vosak i pokrenuo tu temu.
Mislio sam da je pčelar početnik i odmah sam mu ponudio( privatnom porukom preko foruma )da ću mu poslati vosak ali isključivo kupovni samo da kaže koje dimenzije(LR /DB itd... za jednu košnicu).
Naime htio sam mu skrenuti pažnju da ne uzima neprovjeren vosak od svakog već da se bazira na jednog proizvodjača .
Pošto nije pčelar početnik ono što sam obećao to ću i ispuniti i prvi vosak sa poklopaca ili gradjevnjaka kad bude u kalupu ću poslati poštom samo mi dostavite adresu bilo na forum bilo privatnom porukom preko foruma bilo direkt na mail humcom@tel.net.ba
Da nije neka namještaljka evo u prilogu korespodencija , i sad ne znam ko je to -TRISTOTI član foruma .

Tristoti član foruma je ....

Poslano: 04 Feb 2011 08:18 pm
Od: Marin
Za: Zarushka
Poštovani ,
član sam foruma bez ikakve funkcije ,
sinoć sam gledao slučajno registrirane korisnike i vidio da ih je 299 pa mi palo na pamet da postavim temu evidentiranja za početak tristotog forumaša a valjda će ekipa prihvatiti da se uvede neko pravilo da se zabilježe svi u buduće zaokruženi na stotine, pa i dalje.

* Uredi
* Prijavi post
* Citiraj (i odgovori)

Re: Mali jubilej - tristoti član je ..

PostPostao/la Marin » 04 Feb 2011 07:56 pm

Marin je napisao/la:Pogledah članstvo i vidim br. 299 Tko je tristoti.? Kad vidim upisati ću.. To je:



Redni broj300 je ZARUSHKA registriran danas 04.02.2011.g poslije podne u 04-08

vidim da je jedan od rijetkih koji je odmah postavio temu KUPUJEM VOSAK .
Nemam pojma tko je , evo odmah da mu čestitam na broju 300 , u postu ili predstavljanju neka navede dimenzije voska(LR-DB ili ?..) ja ću mu poslati vosak za jednu komplet košnicu.(Obavezno kupovni).
PS Javite se privatnom porukom kod člana Marin ili na mail humcom@tel.net.ba radi adrese i isporuke.

Sve ovo možete pogledati na forumu pod ostalo -mali jubulej..
Pozdrav Marin 063 -372- 681

Pozdrav savima Marin
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Odgovorite