Kupujem pcela

Odgovorite
Avatar
Ahmet
Čita i piše, dobar
Postovi: 190
Pridružen/a: 08 sij 2011, 12:51
Lokacija: Livno

Kupujem pcela

Post Postao/la Ahmet »

Da ove godine ubrzam proces prosirenja pcelinjaka kupio bih 5 zajednica na LR okvirima ( po 5 okvira svaka) ponude mi mozete slati na pp a pozeljno bi bilo da nismo puno daleko.
Sifra oglasa: kupujem samo mirne pcele :lol:
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: Kupujem pcela

Post Postao/la Marin »

Kupujem samo mirne pčele ?
Šta će biti ako se propogane . Momak se ženi cura lipa uredna sve OK poslije kud koji ...

Imam prijetelja koji ima pčele za prodaju ali su ramovi 40x 25( velika jugoslovenka)to nije problem prenizati na LR .Javi se na pp radi drugih detalja. Pozdrav Marin
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
Asim
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 415
Pridružen/a: 23 tra 2010, 15:47
Lokacija: Sarajevo

Re: Kupujem pcela

Post Postao/la Asim »

Ih mirne pa i Obad bode , a ne pčela , jašta mirne
Avatar
Ahmet
Čita i piše, dobar
Postovi: 190
Pridružen/a: 08 sij 2011, 12:51
Lokacija: Livno

Re: Kupujem pcela

Post Postao/la Ahmet »

Ljudi ja ovo sa mirnim pcelama sam se malo zezao nemojte biti tako ozbiljni :lol:
Marine kako mislis prenizati, ja sam se odlucio na ovakvu kupovinu sa ramovima da bi pored roja dobio sveg stadija legla.
Avatar
Ibrahim Malicbegovic
Čita i piše, dobar
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 tra 2010, 00:01
Lokacija: Žepče BiH
Kontakt:

Re: Kupujem pcela

Post Postao/la Ibrahim Malicbegovic »

Nebih nikome preporučio da kupi društvo u jednoj košnici i prebacuje u drugi tip košnice,to je veoma težak i mukotrpan posao.Kad sam počinjao pčelariti to sam uradio ,ali sve radi 10-15 km uštede,a poslije ispade skupo.Uzimajte pčele na onim ramovima koji vam trebaju.Pozdrav iz Žepča.
Odgovorite