PaYPAL

Ovdje možete ostaviti poruke vezano za proizvođače pčelarske opreme i ostalo
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: PaYPAL

Post Postao/la Stipo »

senad je napisao/la:Izgleda da moja banka (Tuzlanska banka) ne podržava PayPay :(
Imao sam i ja problema. Dva mjeseca je prošlo i uvijek bi mi bankovni službenik rekao da nema ništa.
Kada sam se obrati poslje drugom službeniku i zatražio ispis transakcija na mojoj VISA kartici za zadnja 3 mjeseca. vidio sam da je 7 dana poslje otvaranja PayPal računa on skinuo čini mi se 1,9$ i da se tu nalazi taj četveroznamenkasti CODE. Možda službenik na ekranu kompa ne vidi taj CODE, a da se pojavi tek prilikom ispisa. Tko će ga znati. Tuzlanska banka bi trebala da podržava PayPal jer je on registriran u BiH i sve bi ga banke trebale podržavati.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
Ermin.ef.
Čita i piše, dobar
Postovi: 182
Pridružen/a: 13 svi 2012, 16:20
Lokacija: Kakanj

Re: PaYPAL

Post Postao/la Ermin.ef. »

Ukoliko nekog zanima mog reci da Raiffaizen debitna Visa kartica radi odlično sa PayPalom licno je koristim više od tri godine kad kupujem hosting i domene, i theme za sajtove koje uređujem, pogodna je što može biti otvorena bez limita da na nju uplatite kad želite i koliko želite novca tako da ukoliko se desi da vam neki virus pokupi šifre sa računara haker neće moći načiniti veliku štetu jer na nju stavljate novac po potrebi. Inače trenutno PayPal dozvoljava primanje novca na racun ukoliko vam neko posalje ili nesto kupi od vas samo mora proci mjesec dana prije nego što mognete povuci novac na karticu.
Odgovorite