poticaj 2011

Ovdje možete ostaviti poruke vezano za proizvođače pčelarske opreme i ostalo
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: poticaj 2011

Post Postao/la senad »

Konačno danas podigao novac , preko tuzlanske banke!

I ovu smo priču ispričali :) :mrgreen:
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Ahmet
Čita i piše, dobar
Postovi: 190
Pridružen/a: 08 sij 2011, 12:51
Lokacija: Livno

Re: poticaj 2011

Post Postao/la Ahmet »

Htio sam se ove godine prijaviti za poticaj pa sam se malo raspitao kod nadleznih organa kakve papire izmedju ostalog trebam pribaviti kad gospodja mi dade spisak na kojem izmedju ostalog pise da moram po kosnici prodati 15 kila meda po 6 KM :D pa me interesuje kako cete vi to ove godine odraditi? Da znam mozda da otvorim firmu za otkup meda ako mi obecate da cete po toj cijeni prodavati vas med :lol:
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: poticaj 2011

Post Postao/la senad »

Ako Bog da ja ću dobiti podsticaj bez predaje tih 15 kg po 6 km :)
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Ahmet
Čita i piše, dobar
Postovi: 190
Pridružen/a: 08 sij 2011, 12:51
Lokacija: Livno

Re: poticaj 2011

Post Postao/la Ahmet »

Ako taj poticaj nije u medistima bilo bi lijepo da nam objasnis kako ces to izvesti :P
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: poticaj 2011

Post Postao/la senad »

Kod mene to radi predsjednik udruženja i jako dobro radi. Mi samo uplatimo potreban novac ,takse, on to odradi , Tako je bilo i prošle godine. Inače ako se mogu pohvaliti sa udruženjem to je rad predsjednika po ovom pitanju , čovjek sve odradi naš je samo da mu damo potreban novac za takse koje treba platiti. Sve saber potrebne papire i on lično predaje za sve članove udurženja .
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Re: poticaj 2011

Post Postao/la IZET »

senad je napisao/la:Kod mene to radi predsjednik udruženja i jako dobro radi. Mi samo uplatimo potreban novac ,takse, on to odradi , Tako je bilo i prošle godine. Inače ako se mogu pohvaliti sa udruženjem to je rad predsjednika po ovom pitanju , čovjek sve odradi naš je samo da mu damo potreban novac za takse koje treba platiti. Sve saber potrebne papire i on lično predaje za sve članove udurženja .
Nešto sam čuo o tome da su neka udruženja uspjela dobiti posticaj tako što zaobiđu kantonalni savez (i nisu član kantonalnog saveza) i direktno apliciraju za Federalni posticaj tako što odnesu potrebnu dokumentaciju u federalni savez.
Odgovorite