BH pčelar

Ovdje možete ostaviti poruke vezano za proizvođače pčelarske opreme i ostalo
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

Nešto najljepše što se moglo dogoditi u BH istovremeno za pčelare, konzumente pčelinjih proizvoda i ljubitelje prirode, časopis" BH pčelar" . Toplo preporučujem da čitate, da se pretpalite i objavite oglas kako bi se svi bolje upoznali i prezentovali.

Magazin za pčelare, zdravlje, ekologiju
slika

Kontaktirajet BH pčelar za pretplatu i reklamu na broj +38733 767 566 Zumreta Nišiš.


Pčelarstvo-nahl pčelar Senad Ćehić.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
poštar
Čita, piše dovoljno
Postovi: 25
Pridružen/a: 20 stu 2008, 20:55
Lokacija: Breza

Post Postao/la poštar »

znašli kakve su im cijene reklama.
Nekad i sreča nije para vreča
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

poštar je napisao/la:znašli kakve su im cijene reklama.
KAKO OBJAVITI OGLAS

CIJENE;

Za oglas do 30 riječi-10 km
Svaka slijedeća riječ =0,30 feninnga
POSEBNO PLASIRAN I UOKVIREN OGLAS 20 KM

Kontak telefon , služba marketinga 033 767 566
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Mungos1212
Čita i piše, dobar
Postovi: 170
Pridružen/a: 08 pro 2008, 11:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Post Postao/la Mungos1212 »

Treba predplatiti druge a ne sebe. Mi smo u udruženju predplatili predsjednika opštine i još 5 brojeva za opštinu. Sada ih je stid što nisu uradili za pčelare kao neke opštine. Ostavljajte časopis na poslu ili tamo gdje će ga više ljudi čitati. Nama je to obezbjedilo prolaz za neke stvari u opštini ili opčini.
Pozdrav
http://medino.com.ba/

I ljude poslušaj i svoje pameti imaj
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

Mungos1212 je napisao/la:Treba predplatiti druge a ne sebe. Mi smo u udruženju predplatili predsjednika opštine i još 5 brojeva za opštinu. Sada ih je stid što nisu uradili za pčelare kao neke opštine. Ostavljajte časopis na poslu ili tamo gdje će ga više ljudi čitati. Nama je to obezbjedilo prolaz za neke stvari u opštini ili opčini.
Pozdrav
Moje udruženje nema još ni web prezentaciju još sam im nudio da ću sam da platim hosting i domenu na godišnjem nivou samo da krene, međutim ništa , samo sam tražio da oni nađu nekoga ko će uraditi dizajn, Mislim da se neko javioi za dizajn besplatno al eto.......
Ja sam trenutno u podređenom položaju zbog izostanka prinosa prošle godine a inače bi poduzeo ovakav korak samostalno što se tiče BH pčlera .
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Mungos1212
Čita i piše, dobar
Postovi: 170
Pridružen/a: 08 pro 2008, 11:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Post Postao/la Mungos1212 »

Ja u svom udruženju radim sve od web dizajna do oglasa. Tebi se isplati da napraviš web stranicu , ono što sam ti nudio od 30KM domena i da zaradiš od oglasa. 50 KM je godišnji oglas na mom sajtu a ovi koji ga imaju dobijaju ponude iz hrvatske i srbije. Onaj što proizvodi RV košnice dobio je ponudu iz holandije. Isplati se kada ti je sajt posjećen. Razmisli malo i ako imaš vremena surfat po forumima imaš i za sajt udruženja.
http://medino.com.ba/

I ljude poslušaj i svoje pameti imaj
ELMIR
Čita, piše dovoljno
Postovi: 41
Pridružen/a: 27 sij 2010, 10:26

Post Postao/la ELMIR »

gdje mogu postat preplatnik ovog casopisa i demi recte gdje mogu uzet aparat za proizvodnju matica
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

ELMIR je napisao/la:gdje mogu postat preplatnik ovog casopisa i demi recte gdje mogu uzet aparat za proizvodnju matica
U BH pčelaru ima pretplatnički kupon koji popuniš i pošalješ.
JA lično kupujem na kiosku ,

MOžeš da nazoveš kontakt telefon i čuješ se sa Zumrom imaš na vrhu ove stranice kontakt telefone.

Ti ćeš dobiti nakućnu adresu pčelar i sa njim i uplatnicu i tako ćeš najlakše odraditi , 15 februara izlazi prvi broj za ovu godinu.


KAkav želiš aparat za uzgoj matica ?
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
ELMIR
Čita, piše dovoljno
Postovi: 41
Pridružen/a: 27 sij 2010, 10:26

Post Postao/la ELMIR »

kakav ti kristis i gdje bi ga mogo nabavit a kakav mi ti preporucujes da uzmem
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

Ja sam koristio sve što je bilo na raspolaganju, jenter, nicot, ručno presađivanje.
Već uveliko koristim vlastite inovacije u kombinaciji sa nicotom i jenterom , sa ručno presađivanjem larvi.

Jenterov sistem i nicotov sitem u biti radi se o istom. Trebaš se dobro upoznat sa sistemima iond ase odlučiti. IMaš mnogo toga na internetu pa malo prosurfaj.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
ELMIR
Čita, piše dovoljno
Postovi: 41
Pridružen/a: 27 sij 2010, 10:26

Post Postao/la ELMIR »

hvala ti al demi reci kolko kosta taj Jenterov sistem
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Post Postao/la Stipo »

Ja sam nedavno kupio komplet jenter aparat njemačke proizvodnje koji je već navoštenih umjetnih saća, a kupio sam ga u PIP-u za 580kn.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
ELMIR
Čita, piše dovoljno
Postovi: 41
Pridružen/a: 27 sij 2010, 10:26

Post Postao/la ELMIR »

stipo neznam dali moze postom narucit se ili kodnas slabo ovde ima
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Post Postao/la Stipo »

Vidi na ovoj adresi imaš njihov broj telefona nazovi i raspitaj se
http://www.pip.hr/onama-predstavnistvabh.asp
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
ELMIR
Čita, piše dovoljno
Postovi: 41
Pridružen/a: 27 sij 2010, 10:26

Post Postao/la ELMIR »

hvala stipo puno
Avatar
pasha
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 11 ožu 2010, 09:10
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la pasha »

Odkako je počeo izlaziti ovaj časopis , kupila sam svaki broj i pročitala ga od korica do korica. U početku sam bila oduševljena. Sad više ne ... Ali i dalje ga kupujem i čitam . U međuvremenu sam se pretplatila na još jedan pčelarski časopis iz Tuzle. Drugačiji je .
Puno , puno više se može uraditi na promovisanju pčelarstva. Mislim da kočnice postavljamo sami sebi . Najgora je nejedinstvenost i razbijenost!
Nadati se da ćemo se promijeniti . :)
"...iz utroba njihovih izlazi piće različitih boja koje je lijek ljudima. To je uistinu dokaz za ljude koji razmišljaju." (An-Nahl,69)
irko
Čita i piše, dobar
Postovi: 107
Pridružen/a: 12 vel 2010, 19:04
Kontakt:

Post Postao/la irko »

Imal neko adresu kakve dobre a jeftine prodavnice u Sarajevu ,planiram skoknut do SA.pa me interesuje aluminiska mrezica za podnice , pod uslovom da otvori budu kockastog oblika a ne romba(baklave)Primijetio sam da pcele zaglavljuju nozice u ostrom uglu romba i kidaju ih.Zbog snalazenja molim za tacnu adresu. U naprijed zafalan redovni clan for...Uzgred da pitam mozel od pvc mrezice (one za armiranje stiropola) i ako moze koi promjer okca ide na mrezici u mm.?
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Post Postao/la IZET »

Ja sam jednom probao stavio pvc mrežicu međutim pčele su je grizle pa sam je morao zamjeniti.
Avatar
sabe
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 14
Pridružen/a: 01 tra 2010, 10:08

Post Postao/la sabe »

irko je napisao/la:Imal neko adresu kakve dobre a jeftine prodavnice u Sarajevu ,planiram skoknut do SA.pa me interesuje aluminiska mrezica za podnice , pod uslovom da otvori budu kockastog oblika a ne romba(baklave)Primijetio sam da pcele zaglavljuju nozice u ostrom uglu romba i kidaju ih.Zbog snalazenja molim za tacnu adresu. U naprijed zafalan redovni clan for...Uzgred da pitam mozel od pvc mrezice (one za armiranje stiropola) i ako moze koi promjer okca ide na mrezici u mm.?
Pozdrav Irko,

Kontakt za PiP je

Ul. Pijačna do 78
BA-71 000 Sarajevo-Stup

tel:


+387 33 636 211

Poljo-pčel tj. Omer

033/691-461
061/123272


"AGRICOM"

Prodavnica 03 :
Sarajevo
Ul. Ložionička 17
(kod Mercatora)
+387 33 618 995

Prodavnica 04:
"Vrtni Centar" Sarajevo
Ul. Donji Hadžići 135
+387 33 428 665

Prodavnica 03 :
Sarajevo
Ul. Ložionička 17
(kod Mercatora)
+387 33 618 995

Poljoprema

Rajlovačka bb

tel: 033/774 050


Možda da potražiš i u Penny plus-u

T. 00387 33 467 918
F. 00387 33 467 820
info@pennyplus.com

ili Uniprometu Prodavnica: Marka Marulića 2 Info pult 033 660 - 575

Iako se ove poslijednje dvije firme bave prodajem građevinske opreme pogledaj možda imaju šta ti treba.

Najbolje da se raspitaš telefonom, pa ako nađeš šta ti treba javi da zakačim mapu ili nešto slično ( ako se ne budeš mogao snaći)
Ko pjeva zlo ne misli, a ko zlo misli njemu i nije do pjesme
irko
Čita i piše, dobar
Postovi: 107
Pridružen/a: 12 vel 2010, 19:04
Kontakt:

Post Postao/la irko »

Sade fala ti. ova kod Merkatora ?jel to onaj Merkator u blizini Bagatele...ama snaci cu se sad znam na koju stranu da zakucam.Pozz
irko
Čita i piše, dobar
Postovi: 107
Pridružen/a: 12 vel 2010, 19:04
Kontakt:

Post Postao/la irko »

IZET je napisao/la:Ja sam jednom probao stavio pvc mrežicu međutim pčele su je grizle pa sam je morao zamjeniti.
Sumnjao sam da se to moze desiti ,al kad stari i iskusni kaze (probano ne vrijedi ) ja mogu da se zahvalim
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Post Postao/la IZET »

Jeste irko ja sam probao jer je velika razlika u cjeni pvc i metalne mrežice. Jeste da sam ja stavljao mrežicu sa većim okicama da se skoro pčela mogla provući možda je to razlog da su je grizle.Pored niže cjene pvc mrežicu je dosta lakše i ugraditi u podnicu a nebi ni korozirala. Ova moja nije bila neke kvalitete možda da se nađe neka malo jača mrežica pa možda je nebi pčele grizle???
Probaj par komada.
Avatar
sabe
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 14
Pridružen/a: 01 tra 2010, 10:08

Post Postao/la sabe »

irko je napisao/la:Sade fala ti. ova kod Merkatora ?jel to onaj Merkator u blizini Bagatele...ama snaci cu se sad znam na koju stranu da zakucam.Pozz
Irko nešto sam hasta ovih dana pa me ne bi....

Ako do sada nisi našao, Ložionička dođe kod merkatera tj u dijelu gdje je bagatela a da budem iskren znam da u onoj prodavnici u hadžićima ima neke opreme za pčele a čini mi se da sam vidio i te mrežice.

kako god sretno u potrazi
Ko pjeva zlo ne misli, a ko zlo misli njemu i nije do pjesme
Ermin Isakovic
Čita, piše dovoljno
Postovi: 79
Pridružen/a: 03 kol 2010, 23:21
Lokacija: Holandija

Post Postao/la Ermin Isakovic »

Pokusao sam da se pretplatim za inostranstvo sto se tice casopisa ali nisam ostvario neki rezultat pa mi se salje autobusom...a sto se tice reklame i opreme i meda ima nekih par konekcija uz naravno interesantnu cijenu...pa bujrum...proslu godinu sam nasao potrosace koji su mi primili 5000 kg meda plus oprema i ramovi hranilice znaci sve naravno uz dogovor...
per aspera ad astra....
Avatar
schumy
Aktivan
Postovi: 881
Pridružen/a: 30 sij 2010, 10:39
Lokacija: Istočna Istra, Hrvatska

Re: BH pčelar

Post Postao/la schumy »

Što je ovo jutros? Navalili sa svih strana da nam uvale torbe, cipele, što li još!?
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Odgovorite