Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Odgovorite
lukaletunic
Čita i piše, dobar
Postovi: 117
Pridružen/a: 26 vel 2012, 23:22
Lokacija: Konavle,Dubrovnik,Hrvatska

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la lukaletunic »

medonosa je napisao/la:Danas kod mene je +13C,kisa( sa mogucnosti pada grada-leda to je informacija sa radia ),ljudi odjednom u jaknama napolju,ja sam jutros dozivio ledeni sok :D kada sam izasao napolje u kratkim hlacama i majici!
Blago tebi, da se nama tako rashladiti,kod mene kao i u Marina možda 2-3 stupnja manje,pasje vrućine rekli bi stari,treba izdržati ove toplotne udare koji već traju ohoho a nema na vidiku promjene,kako reče Marin sad će bure a sa njima
mogu i požari.
pozz....
oma
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 sij 2012, 13:43

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la oma »

Marin je napisao/la:Jučer je bilo 39 C danas će vjerovatno isto ako ne više .
Sad u hladu 32 c - toplotni udari .Kiše ni na dugoročnoj prognozi nema .
Vjerovatno će pasti sjevernije a to je u nas bura i bezvlažno vrijeme . POzz marin

U MOSTARU JOS TOPLIJE KISE NI ZA LIJEKA A POZARI OKOLO SVE IZGORI ZNACI NECE BITI NITI VRIJESKA DOKLE OVAKO :?:
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la medonosa »

Snijeg pada vec neprekidno od 17 sati,ako nastavi ovim tempom sutra je ciscenje snijega cijelu nedelju,slike slijede sutra!
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la sahista »

medonosa je napisao/la:Snijeg pada vec neprekidno od 17 sati,ako nastavi ovim tempom sutra je ciscenje snijega cijelu nedelju,slike slijede sutra!
Kod mene kisa.Sutra u camce.
Pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
saperica
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 240
Pridružen/a: 14 lis 2012, 22:22

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la saperica »

zagreb, sljeme pod snjegom i predio gdje su mi pčele također. Temperarura zadnjih tjedan dana je bila iznad10*C. Prije tjedan dana je bilo +14*C u 14h pčele su radile kao da je paša kestena. Dosta plelara iz primorja se žale na povećanu potrošnju i pojavu legla. Citirati ću kolegu Antu : "trebat će spašavati pčele ove zime". također moram reći da sam s početkom 10 mj. ostavio pčele na miru i njihovim zalihama.
levstek008
Čita, piše dovoljno
Postovi: 38
Pridružen/a: 20 sij 2011, 08:15

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la levstek008 »

Zdravo!
Schumy, jel znaš kad če bit sajam u Pazinu ove godine?

lp Matej
Avatar
schumy
Aktivan
Postovi: 881
Pridružen/a: 30 sij 2010, 10:39
Lokacija: Istočna Istra, Hrvatska

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la schumy »

levstek008 je napisao/la:Zdravo!
Schumy, jel znaš kad če bit sajam u Pazinu ove godine?

lp Matej
Pozdrav Levstek008, Dani meda u Pazinu ove godine su 22.02. i 23.02.2013.
Kada dođeš tamo zovi me da se nađemo moj GSM ti je u privatnoj pošti (sadnučiću).
Pozdrav...........schumy
**za čistu prirodu i obilje pčelica
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la zvones »

schumy je napisao/la:
levstek008 je napisao/la:Zdravo!
Schumy, jel znaš kad če bit sajam u Pazinu ove godine?

lp Matej
Pozdrav Levstek008, Dani meda u Pazinu ove godine su 22.02. i 23.02.2013.
Kada dođeš tamo zovi me da se nađemo moj GSM ti je u privatnoj pošti (sadnučiću).
Pozdrav...........schumy
Uletio sam poslje schumy-a uz ispriku. Matej javi se ponekad i osim pitanja za Sajam . Fale tvoji video-prikazi i radi li što novo moja imenjakinja Zvonka ?
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
levstek008
Čita, piše dovoljno
Postovi: 38
Pridružen/a: 20 sij 2011, 08:15

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la levstek008 »

Evo poštovani pčelari.....Puno radim na jednoj inovaciji sa kojim čemo raditi puno puno lakše. Žena mi kaže da je kod mene istina o onoj rečenici, da je "LENOBA GONILO NAPREDKA"!!!!! Sa jednim "rudlom" bo možno pretovarivati bil okoje košnice (až, lr, db.... nema da nema), nosilnost bo oko110 kg, imače lastni pogon za vožnjo uzbrdo.... i još nekoliko stvarno i izuzetno koristnih funkcija.

Baš sada radim na čvrstoj konstrukciji ovog "rudela", da nikada ne može nešto da pukne. Samo za intermezzo:- osnovna varijanta če imati 8 ležaja.... Video če bit kad završim prototip.

Schumy, hvala za info i se čujemo.

Pozdrav iz Slo.
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la zvones »

levstek008 je napisao/la:Evo poštovani pčelari.....Puno radim na jednoj inovaciji sa kojim čemo raditi puno puno lakše. Žena mi kaže da je kod mene istina o onoj rečenici, da je "LENOBA GONILO NAPREDKA"!!!!! Sa jednim "rudlom" bo možno pretovarivati bil okoje košnice (až, lr, db.... nema da nema), nosilnost bo oko110 kg, imače lastni pogon za vožnjo uzbrdo.... i još nekoliko stvarno i izuzetno koristnih funkcija.

Baš sada radim na čvrstoj konstrukciji ovog "rudela", da nikada ne može nešto da pukne. Samo za intermezzo:- osnovna varijanta če imati 8 ležaja.... Video če bit kad završim prototip.

Schumy, hvala za info i se čujemo.

Pozdrav iz Slo.
Premda je ovaj odgovor van teme, uvjeren sam da se neće nitko ljutiti . Matej , malo mi je trebalo vremena za shvatanje riječi LENOBA, a zatim sam shvatio da to znači
"ljenost" kako bi mi rekli, odnosno " lenoba je gonilo napredka" - mi bi rekli " ljenost je pokretač ( ili motor) napredka "
Na moju žalost, moja žena više nije živa, a imala je običaj ( kad bi ja suviše razmišljao ) reči " nema se šta razmišljati , samo radi " . Dakle žene su to " gonilo napredka"
pa puno pozdravi svoju ženu, čuvaj je , jer nema boljeg prijatelja od vlastite žene .
Radujem se tom videu i podatcima o rudlama .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
saperica
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 240
Pridružen/a: 14 lis 2012, 22:22

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la saperica »

pozdrav lijenost je dala najviše inovacija.
Zainteresiral ste me s postom o rudlama.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la medonosa »

saperica je napisao/la:pozdrav lijenost je dala najviše inovacija.
Zainteresiral ste me s postom o rudlama.
Nocna temperatura -6C,od sinoc snijeg pada bez prekida,bilo je ga oko 20 cm,a vec je napadalo oko 20cm novog snijega!Cijeli sljedeci tjedan dnevne temperature od 0C-do -6C!
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la sahista »

medonosa je napisao/la:
saperica je napisao/la:pozdrav lijenost je dala najviše inovacija.
Zainteresiral ste me s postom o rudlama.
Nocna temperatura -6C,od sinoc snijeg pada bez prekida,bilo je ga oko 20 cm,a vec je napadalo oko 20cm novog snijega!Cijeli sljedeci tjedan dnevne temperature od 0C-do -6C!
Kod mene je isto stanje.Duva hladan vjetar.Tjelesna tem. -15 stepeni.Mislim da pcelama nije lako.Hladno je,a legla ima u svakoj kosnici.
Pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
simke
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 221
Pridružen/a: 15 svi 2011, 15:22
Lokacija: banja luka

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la simke »

kod nas u okolini Banja Luke nisu baš dobre vremenske prilike za bagrem :( najavljuju kišu i maksimalnu temperaturu do 23 c ali većinom kiša :( :(
Dođu tako ponekad vremena, kada pamet zaćuti,
budala progovori, a fukara se obogati. ... IVO ANDRIC
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Vrijeme danas %vlažnosti mim /max temparature C ...

Post Postao/la zvones »

U Sarajevu temperatura u popodnevnim satima iznosila 24°C (u hladu ) , a relativna vlaga u 15 sati samo 16% . Podatci iz F.HM Zavoda .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Odgovorite