predstavljanje dadoxxl

Registrovani članovi , radi bolje komunikacije
Odgovorite
dadoxxl
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 srp 2011, 22:06

predstavljanje dadoxxl

Post Postao/la dadoxxl »

Pozdrav,da napisem par rijeci o sebi.Ranije tj.prije rata sam pcelario sa 20-ak komada DB kosnica,ali je to sve ostalo i propalo.Sad sam u namjeri da krennem ponovo sa par kosnica LR.Inace zivim u Mostaru i sada se bavim rasadnicarstvom,izmedju ostalog proizvodim vece kolicine saddnica za pcelare.Sve sadnice su u kontejenerima i mogu se saditi tokom citave godine.
Avatar
emkan
Čita i piše, dobar
Postovi: 175
Pridružen/a: 13 svi 2010, 16:17
Lokacija: Sarajevo

predstavljanje

Post Postao/la emkan »

dadoxxl je napisao/la:Pozdrav,da napisem par rijeci o sebi.Ranije tj.prije rata sam pcelario sa 20-ak komada DB kosnica,ali je to sve ostalo i propalo.Sad sam u namjeri da krennem ponovo sa par kosnica LR.Inace zivim u Mostaru i sada se bavim rasadnicarstvom,izmedju ostalog proizvodim vece kolicine saddnica za pcelare.Sve sadnice su u kontejenerima i mogu se saditi tokom citave godine.
koje sadnice proizvodis ?
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: predstavljanje

Post Postao/la zvones »

emkan je napisao/la:
dadoxxl je napisao/la:Pozdrav,da napisem par rijeci o sebi.Ranije tj.prije rata sam pcelario sa 20-ak komada DB kosnica,ali je to sve ostalo i propalo.Sad sam u namjeri da krennem ponovo sa par kosnica LR.Inace zivim u Mostaru i sada se bavim rasadnicarstvom,izmedju ostalog proizvodim vece kolicine saddnica za pcelare.Sve sadnice su u kontejenerima i mogu se saditi tokom citave godine.
koje sadnice proizvodis ?
Pozdrav i dobrodošao dadoxxl i sretno u pčelarstvu . Mene isto interesuje što i emkana uz dodatno pitanje , jeli prodaja na veliko ili na malo ? Mene zanima ovo drugo .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: predstavljanje

Post Postao/la Ismet »

Dobro došli dadoxxI !
Dobru srcu sreća dođe.
dadoxxl
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 srp 2011, 22:06

Re: predstavljanje

Post Postao/la dadoxxl »

Hvala na dobrodoslici!
proizvodim sadnice navelikio i na malo.To su uglavnom sadnice evodije,paulownije,koelreturie,tibet.goji,divlja tresnja,divlja jabuka,divlja kruska,te sadnice asimine trilobe,lonicera kachmatica,kobasica drvo,vuciji trn i jos mnogo raznih i neobicnih sadnica.Sve sadnice su u kontejnerima.
Avatar
emkan
Čita i piše, dobar
Postovi: 175
Pridružen/a: 13 svi 2010, 16:17
Lokacija: Sarajevo

Re: predstavljanje

Post Postao/la emkan »

dadoxxl je napisao/la:Hvala na dobrodoslici!
proizvodim sadnice navelikio i na malo.To su uglavnom sadnice evodije,paulownije,koelreturie,tibet.goji,divlja tresnja,divlja jabuka,divlja kruska,te sadnice asimine trilobe,lonicera kachmatica,kobasica drvo,vuciji trn i jos mnogo raznih i neobicnih sadnica.Sve sadnice su u kontejnerima.
prije svega imas dosta izbora ,sigurno ce biti kupaca sa ovog foruma, samo ako bude jos cijena da znamo , mozda nebi bilo lose da nam pokazes koju sliku tih sadanica
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: predstavljanje

Post Postao/la zvones »

emkan je napisao/la:
dadoxxl je napisao/la:Hvala na dobrodoslici!
proizvodim sadnice navelikio i na malo.To su uglavnom sadnice evodije,paulownije,koelreturie,tibet.goji,divlja tresnja,divlja jabuka,divlja kruska,te sadnice asimine trilobe,lonicera kachmatica,kobasica drvo,vuciji trn i jos mnogo raznih i neobicnih sadnica.Sve sadnice su u kontejnerima.
prije svega imas dosta izbora ,sigurno ce biti kupaca sa ovog foruma, samo ako bude jos cijena da znamo , mozda nebi bilo lose da nam pokazes koju sliku tih sadanica
Slažem se sa emkanom s tim da će vjerovatno sad biti slabiji interes (ima uvijek izuzetaka ) , a veći pri kraju zime . Nadam se da će sve biti podešeno tako da i ti
zaradiš , a da i mi budemo zadovoljni . Sigurno će biti dobar interes za evodiju , paulownije , koelreterije , možda i nešto divljaka . Nisam primjetio soforu , a što se tiče ovoga drugoga , ako imaš slike kako emkan kaže , a dobro bi došla i pojašnjenja , osobito sa stajališta interesa pčelara .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
dadoxxl
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 srp 2011, 22:06

Re: predstavljanje

Post Postao/la dadoxxl »

Potrudit cu se da postavim slike sadnica.Cijena zavisi od velicine tako da sadnice od ove godine su od 3 km,pa navise u zavisnosti od starosti i velicine.
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: predstavljanje dadoxxl

Post Postao/la zvones »

Dado , je si li mislio dolazit na Sajam u Sarajevu . Ako ne , kakve su mogučnosti slanja sadnica u Sarajevo . Da je odmah jasno , ja imam ograničene mogučnosti sadnje,
pa me zanima po nekoliko komada medonosnih biljki kao što su evodija , koerleuteria , paulownia ...
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: predstavljanje dadoxxl

Post Postao/la Ismet »

zvones je napisao/la:Dado , je si li mislio dolazit na Sajam u Sarajevu . Ako ne , kakve su mogučnosti slanja sadnica u Sarajevo . Da je odmah jasno , ja imam ograničene mogučnosti sadnje,
pa me zanima po nekoliko komada medonosnih biljki kao što su evodija , koerleuteria , paulownia ...
Isto kao i Zvonka i mene interesuje, pa javi hoćeš li dolaziti na sajam u Sarajevu.
Dobru srcu sreća dođe.
dadoxxl
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 srp 2011, 22:06

Re: predstavljanje dadoxxl

Post Postao/la dadoxxl »

Prosle godine sam bio na Sajmu u Skenedriji sa sadnicama i eko hranom.Nadam se da cu i ove godine biti na Sajmu.
Odgovorite