Doupoznavanje

Registrovani članovi , radi bolje komunikacije
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Post Postao/la IZET »

inspektor je napisao/la:Jeste
E ako jeste onda je on pravi stručnjak za pčele jer tamo redovno čitam njegove postove jer sam i ja član foruma ali slabo pišem više čitam.Ako budeš aktivan na našem forumu kao na web-u onda ćemo od tebe dosta čuti.
Kolege navalite sa pitanjima stručnjak je tu.
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

Stipo je napisao/la:
SEVDA(H)LIJA je napisao/la:
Stipo je napisao/la:(Vratija se Šime). Pozdrav sevda(h)lija odavno se nismo čuli.
"Šime", nismo se čuli zato što ne odgovaraš. Pitao sam te za podnicu, zdravlje, poslao čestitku, a ti ništa pa sam se zabrinuo da nije belaj u pitanju.
Pozdrav!
Oprosti ako ti nisam odgovorio. Molim ponovi pitanje u vezi podnice. Čestitku sam malo prije pročitao i hvala ti što si me se sjetio.
Vidio sam tvoju inoviranu podnjaču pa sam te pitao: 1. da mi prodaš jednu za uzorak; 2. da razmijenimo: ja tebi sa sakupljačem polena, ti meni svoju (mislim da sam ti i sliku poslao, a ako i nisam, ima je tamo na Farkaševom Forumu, mislim u temi "Brnda vam priča" pored drugih slika s mog pčelinjaka i iz radionice). Nema veze, ostarili smo pa zaboravljamo (ja priznajem). Nije mi problem napraviti je ni na osnovu slika, tvojih i drugih, ali mi se nešto ne da jer bih koristio maksimalno dvije (više volim podbaciti PN, nego duboku podnjaču, ali ona sigurno ima dobra svojstva). Protragaj malo pa ćeš vidjeti odličnu varijantu najnovije podnjače (čak i hvatač otrova) od pčelarskog umjetnika, g-dina Franje Tomažina. Vidjećeš i kako ga Brnda ispituje.
Pozdrav! Zdravlje?
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Post Postao/la Ismet »

s malim zakašnjenjem, svako dobro i dobro došao sevda(h)lija.
Dobru srcu sreća dođe.
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

IZET je napisao/la:
inspektor je napisao/la:Jeste
E ako jeste onda je on pravi stručnjak za pčele jer tamo redovno čitam njegove postove jer sam i ja član foruma ali slabo pišem više čitam.Ako budeš aktivan na našem forumu kao na web-u onda ćemo od tebe dosta čuti.
Kolege navalite sa pitanjima stručnjak je tu.
Izete,
To ti za "stručnjaka" onako malo nisko?! Jesam li upravu? A, izgleda da je inspektor pravi inspektor, odgovara umjesto mene. Jah!
Ipak, pozdrav!
Zadnja izmjena: SEVDA(H)LIJA, dana/u 31 pro 2010, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

Ismet je napisao/la:s malim zakašnjenjem, svako dobro i dobro došao sevda(h)lija.
Hvala, Ismete. Takođe.
Pozdrav!
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Doupoznavanje

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

Nepotrebno je treće doupoznavanje. Ima ona pjesma "Vratija se Šime", pa ko voli - nek izvoli.

Pozdrav, svako dobro!
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Doupoznavanje

Post Postao/la medonosa »

Pozdrav i dobro se vratio!
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Doupoznavanje

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

medonosa je napisao/la:Pozdrav i dobro se vratio!
Hvala, bolje te našao.

Pozdrav, svako dobro!
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
pero perić
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 19
Pridružen/a: 24 lis 2012, 14:36

Re: Doupoznavanje

Post Postao/la pero perić »

Ameri bi rekli back to back..
Esade,porano si sa povratkom na forum tocno 9 minuta....jer da si se strpio jos tih 9 min bilo bi 11.12.13. u 00:14 min....Dobro dosao nazad.
...nisam cesto na forumu al nekako mi se cimi da se malo manje pise..???
Pozdrav!!
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Doupoznavanje

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

pero perić je napisao/la:Ameri bi rekli back to back..
Esade,porano si sa povratkom na forum tocno 9 minuta....jer da si se strpio jos tih 9 min bilo bi 11.12.13. u 00:14 min....Dobro dosao nazad.
...nisam cesto na forumu al nekako mi se cimi da se malo manje pise..???
Pozdrav!!
Eh, eto vidiš šta je žurba, moj Pero.

Puzao puž cijeli dan iz rupe duboke 1 m i taman kad je skoro ispuzao navrh, oklizne mu se i padne. Tad je opsovao: "J.... ti svoju žurbu!"

Hvala, dobro te našao, a za manje ili više pisanja nemam argumenata da bih komentarisao, izuzev ako si tipovao na moje pisanje.

Pozdrav, svako dobro!
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
Odgovorite