Pozdrav iz Sane

Registrovani članovi , radi bolje komunikacije
Odgovorite
cerex
Čita i piše, odličan
Postovi: 731
Pridružen/a: 04 tra 2013, 20:38
Lokacija: Sanski Most

Pozdrav iz Sane

Post Postao/la cerex »

Moje ime je Admir Cerić i javljam se iz S.Mosta.Pčelarstvom se bavim 2 godine, ako se za ovo dosad sto sam radio uopšte može i reći bavljenje.Od prijatelja pčelara sam prije 2 godine na poklon dobio dva roja tako da sada imam 7 društava.U zimu sam usao sa 9 društava od cega je jedno mojim neznanjem uginulo a drugo ostalo bez matice ali kojem sam ipak sacuvao i spojio sa jacim društvom zahvaljuljuci ovom forumu koji mi je pomogao da saznam da je društvo ostalo bez matice i kako da ga spojim sa jakim društvom.Nažalost, iako imam 7 društava i dalje sam početnik u ovome za mene prije svega hobiju jer se u protekle dvije godine sav moj rad oko pčela sveo na dodavanje pogače,tretman varolikom i nadgledanje kada se skida roj.Razlog ovakvom neozbiljnom pristupu svakako je ležao u nedostatku vremena od poslovnih obaveza (vecina nas početnika misli da je posao sa pčelama završen kad postaviš košnicu) kao i nedostatak ljubavi i želje za ovom vrstom za mene hobija.U proteklih tri mjeseca pčele su u meni probudile intresovanje tako da sam odlučan da ove sezone uradim nešto više od gore navedenog,naravno uz vasu pomoć. Kao što sam ranije i napisao imam sedam društava od kojih su šest prezimila u jednom nastavku na av podnici, dok je jedno drušvto na dva nastavka i av podnici ( jako društvo kome je dodano društvo bez matice). Moram priznati da sam do sada pomno iščitavao vaše tekstove koji su se odnosili na poslove koji je potrebno provesti u prva tri mjeseca ove godine i koje sam zahvaljujući ovom forumu i odradio.Da vas ne bih dodatno zamarao u uvodnom tekstu za sada toliko od mene u ovom uvodnom dijelu i svima Vam želim berićetnu 2013 god. sa što više lijepih trenutaka.
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la zvones »

Dobro došao Admire ! Za početak malo si se prebrzo širio , a dobro je što je većina prezimila. Nadam se da ćeš imati dobru godinu, kao i i mi svi .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la senad »

Dobro nam došao
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
senad grudic
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 228
Pridružen/a: 23 pro 2010, 17:16

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la senad grudic »

Dobrodoslica Admire. Sa mnogo ucenja i rada prevazices ti sve te probleme. Pozdrav Senad G.
Senad Grudic
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la Ismet »

Dobro došao Admire.
Dobru srcu sreća dođe.
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la IZET »

Dobro došao :D na forum kako si krenuo brzo ćeš ti do 100 društava. Sretno i berićetno.
cerex
Čita i piše, odličan
Postovi: 731
Pridružen/a: 04 tra 2013, 20:38
Lokacija: Sanski Most

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la cerex »

Nemojte me nasjecati sa tih 100 društava :D .Cim dodem do 10 obecavam da cu stati. :lol:
mirsad
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 381
Pridružen/a: 29 sij 2011, 12:57
Lokacija: Anderstorp-Svedska-Skandinavija

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la mirsad »

POZ
Dobro nam dosao...
MK
Avatar
volprom
Čita, piše dovoljno
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 vel 2012, 17:47
Lokacija: Banja Luka

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la volprom »

Dobrodošlica još jednom Krajišniku-pčelaru. Da bude MEDNO i berićetno. :lol:
* Nemojte pokušavati biti samo uspješna osoba nego i osoba od vrijednosti. * - Albert Ajnštajn
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la sahista »

Admire,dobro dosao.
Imas odlicne pasne prilike..
Pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
hasko
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 16 ožu 2013, 09:58
Lokacija: Sapna

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la hasko »

Dobro došao Admire :)
cifra_m
Čita i piše, nedovoljno
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 ožu 2013, 00:56

Re: Pozdrav iz Sane

Post Postao/la cifra_m »

iskrena dobrodoslica od mene Cericu! iako sam i ja novi, i na forumu i u pcelarstvu. svako dobro ti zelim i tvojim insektima :lol: mujaga
Odgovorite