Kod Mide u Sarajevu

Web site, video ,slike i ostale poučne teme
Odgovorite
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Kod Mide u Sarajevu

Post Postao/la senad »

Lijepo i ugodno druženje sa dragim ljudima,


slika
slika
slika
slika
slika
slika

Tu je uvjek vedar i nasmijan Zvones
slika
slika
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
hasospahic
Čita i piše, dobar
Postovi: 100
Pridružen/a: 04 pro 2013, 19:24

Re: Kod Mide u Sarajevu

Post Postao/la hasospahic »

Lijepo je ovo vidjet idrago mi je da ima ionih koi razmisljaju o susretima saradnji irazmjeni misljenja ozblizavanju a ne udaljavanju jadan od drugoga.Ja sam za ovaj vid saradnje pa ovom prilikom pozivam ko je u mogucnosti da navratii da koju razbacimo.Senade ti si naj blizi kad budeprilike bujrum itebi i ostalima ko izrazi zelju neka se najavi bujrum svima pozzz
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Kod Mide u Sarajevu

Post Postao/la zvones »

Rubiroza je napisao/la:Lijepo, ovo je za mene najveca vrijednost naseg foruma. Druzenja, licni kontakti, razmjena iskustava i informacija.
Kafica je mogla i bez torte. Ugledajte se na Zvoneta. Linija ko u manekena. Ako ovako nastavi proslavice i 100-ti rodjendan. Naravno da mu to i iskreno zelimo.
Puno pozdrava,
Ostao sam dužan Rubirozi odgovor za zanimljiv komentar. Zamolio sam Senada da me nazove svaki put kad se nađe u Sarajevu. Nažalost propustio sam druženje
kad je bio Sajam zbog nekih problema, tako da sam ovo sa zadovoljstvom doćekao. Senad i Mido su se prije toga našli tako da sam došao na gotovo. Što se tiće
moje linije , takva je preko 40 godina, ćak mi je težina u slabom opadanju. Naravno da sam tortom ponuđen (ćak je bilo i insistirano), nažalost u zadnje vrijeme sam
na jednoj vrsti dijete koja se sastoji u odricanju od ugljiko hidrata (šečeri , žitarice i sve namirnice koje sadrže više ugljikohidrata) tzv. LCHF dijeta (mislim da je
dobro poznata u Švedskoj ), a sve zbog kandide (candida). 100 godina valja doćekati, a ja ću se za manje od mjesec dana naći na jednoj trećini od 99 :) .
Šta ću kad volim matematiku !
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Odgovorite