Peticija Codex Alimentarius

Odgovorite
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Post Postao/la Stipo »

Molimo vas da u interesu našega zdravlja i zdravlja naše djece pročitate tekst i potpišite peticiju - ugrožena osnovna prava čovjeka na zdravlje (zabranit će se liječenje prirodnim putem).
Hvala!

LINK:
http://www.ipetitions.com/petition/join ... n_petition


U travnju 2011. u Europi i na dalje zabranit će se kupovina
vitamina, minerala, alternativno liječenje biljem bit će kažnjivo -
dakle sve u svemu jedno od osnovnih prava čovjeka na zdravlje se
krši zahvaljujući Codex Alimentarius-u...... potpišite peticiju,
potrebno je 35 milijuna potpisa.... ovo je tek početak depopulacijske
politike i vladavine korporacija big pharme, koloidno srebro imat
će natpise da se ne smije gutati, za njih je stevia također
zabranjena, .u sloveniji će cimet uskoro biti štetan ili već je?
wtf... sve u svemu proslijedite prijateljima i poznanicima jer se
radi o mjesecima, a lavina je nažalost krenula nizbrdo prošle
godine kad je usvojen Codex Alimentarius
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Post Postao/la senad »

Ovo graniči sa zdravim razumom,, ako je istina,,, nadam se de nije !!!! :( ( :/
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Asim
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 415
Pridružen/a: 23 tra 2010, 15:47
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la Asim »

a ,de ljudi pa neće zar kažnjavati zbog šolje gorkog čaja od trave Ive . A pošto su u pitanju prihodi farmaceutskih kuća može biti svašta , bogami red je dase borimo . M oje je pravo dase liječim kako ja odlučim .a ne kako mi se nametne , neželim se eksponirati ali dasam liječen konvecionalnim oblikom od 1995ja bih davno bio invalid međutim igrom slučaja sam odustao i priklonio se nečem neprovjerenom što mije ubrzo dalo rezultate te sam ostao fizički aktivan i do danas se bavim prilično teškim zanatom a ,zatajili su i vaskularci i ortopedi i slažem se sa senadom ovo je naivici zdravog razuma .
Zadnja izmjena: Asim, dana/u 13 stu 2010, 23:15, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Post Postao/la Ismet »

nedavno čitah da su najmoćniji, najbogatiji ljudi na Zemlji oni koji se bave proizvodnjom lijekova. ne možemo znati koji su to ljudi jer oni žive u "sjeni", skriveni su, nigdje (apsolutno nigdje) se ne eksponiraju i "upravljaju" Zemljom (tobejarebi). jako ih je malo (nisu to masoni, ali mogu biti i u masonima, mada su oni iznad toga), brojem mogu stati na prste obje ruke i ogroman kapital drže u svojim rukama.
kao obični smrtnik smatram da se ne mogu (a i neću) boriti protiv takvih moćnika. međutim, "uvezani", udruženi možemo puno toga postići u borbi protiv tog zla. po meni, ti ljudi su suštinski predstavnici zla. zbog njih danas na Zemlji mnogi umiru od gladi ili od neadekvatnog liječenja.
knjiga u kojoj čitah više o tome se zove: Kevin Trudeau - Prirodni Lijekovi Za Koje Oni Ne Zele Da Vi Znate
potražite je na internetu. ko je ne nađe, a želi da je pročita neka mi se obrati na e-mail pa ću mu poslati knjigu.
Dobru srcu sreća dođe.
Avatar
Asim
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 415
Pridružen/a: 23 tra 2010, 15:47
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la Asim »

Nekada je bio poznat Jovo Mijatović travar iz Glasinačkog sela Zagajevi lijećio je Niksonovog sina od neizliječivog oblika Tumora uspješno , poslije njegove smrti alternativni oblik liječenja na ovim prostorima se iscjepko i izgubio snagu te su se pojavili razni šarlatani koji koriste nesreću ljudi , međutim nemožemo da zbog ovih i sličnih činjenica prepustiti apotekarskim trustovima da ukinu pravo na alternativni oblik liječenja tj. na moju šolju gorkog čaja od trave Ive i sl. stoga brte potpisujte ovu peticiju ja sam zadužio komplet odsjek filozofskog fakulteta smjer Psihologija da ovo potpišu jer se ovdje sadrži ona šoljica kamilice kada imamo trun u oku pa dajte i svi podršku
Zadnja izmjena: Asim, dana/u 18 stu 2010, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.
madic
Registrovan
Postovi: 1
Pridružen/a: 29 sij 2011, 16:10

Re: Peticija Codex Alimentarius

Post Postao/la madic »

Dragi prijatelji,

nazalost ovo oko Codex Alimentarijusa potuno tacno, a istina je daleko STRASNIJA od onoga sto mozete zamisliti !!

borimo se svim silama protiv ovog zla koje se siri kako god znamo i umijemo.
Cilj je drasticno smanjenje populacije stanovnistva na Zemlji.

Potpisivanje ovog dokumenta je kapitulacija i prodavanje svog naroda kao roblja...oni koji su to potpisali su najvjerovatnije nekako ucijenjeni ili nisu svijesni sta su uradili jer to normalan covijek nemoze prihvatiti.

Stvarno zvuci nevjerovato i nemoguce ali je to nazalost gorka istina protiv koje se MORAMO boriti da bi prezivjeli i sacuvali svoju djecu od ovog globalnog zla.

Pogledajte nekoliko linkova koji ce Vam promijeniti pogled na svijet i otvoriti oci.


http://www.youtube.com/watch?v=MSWan7tL ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=sve5jXjD ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=2t5_6RBs ... re=related


Zaista bih volio da nisam u pravu ali istina je mnogo surovija...
Odgovorite