Fahrudinov dnevnik

Avatar
fahrudin
Čita, piše dovoljno
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 sij 2010, 00:13
Lokacija: Brčko - Koraj

Post Postao/la fahrudin »

Stipo je napisao/la:
fahrudin je napisao/la:
Stipo je napisao/la:Fahrudine Golinjevo jeste blizo. Od mene 8km prema Mostaru. Ja se nalazim između Golinjeva i Livna. De mi reci odakle znaš za Golinjevo. To je malo selo u usporedbi sa Vidošima , a za Vidoše ne znaš gdje su.
Tamo mi je živila setra, to je bilo davno kada se punilo akumulaciono jezero pa su oni iselili. Najčešće sam dolazio iz pravca Duvna tako da neznam za Vidoše, ali taj krasj mi se jako dopao imao je čist okoliš jako dobre vode ili kako bi vi rekli vrila.
Ako te zanima mogu ti snimiti mini oplodnjak kojim se ja služim , kombinacija drvo stirodur .
Moja majka je iz Golinjava od Mihaljevića pa pitaj sestru možda se i poznaju.
Mihaljevići su na vrhu sela baš gdje su ta ljepa vrila koje si spomenuo, a tvoja sestra mora da je živjela dole do jezera ispod ceste. Čini mi se da su doli uglavnom Velagići.
Ne nisu ispod ceste i oni8 su gore pa mislim da su bili susjedi . moj zet se zvao Husnija Bajrektarović ali pitat ću sestru.
Avatar
fahrudin
Čita, piše dovoljno
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 sij 2010, 00:13
Lokacija: Brčko - Koraj

Post Postao/la fahrudin »

keno83 je napisao/la:da cuo am da je dobro gore, pa sam mislio bas ovih dana u obilazak terena otici, ali sam isto cuo da ima lopova dosta da hoce ukrast med, ili prevrnuti kosnice
Keno nevjerujem u tu priču , pravi pčelari su i zaljublienici u prirodu i reda koji vlada u njo a prevrtanje ikrađa i nije neki red.
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Post Postao/la Stipo »

fahrudin je napisao/la:
Stipo je napisao/la:
fahrudin je napisao/la: Tamo mi je živila setra, to je bilo davno kada se punilo akumulaciono jezero pa su oni iselili. Najčešće sam dolazio iz pravca Duvna tako da neznam za Vidoše, ali taj krasj mi se jako dopao imao je čist okoliš jako dobre vode ili kako bi vi rekli vrila.
Ako te zanima mogu ti snimiti mini oplodnjak kojim se ja služim , kombinacija drvo stirodur .
Moja majka je iz Golinjava od Mihaljevića pa pitaj sestru možda se i poznaju.
Mihaljevići su na vrhu sela baš gdje su ta ljepa vrila koje si spomenuo, a tvoja sestra mora da je živjela dole do jezera ispod ceste. Čini mi se da su doli uglavnom Velagići.
Ne nisu ispod ceste i oni8 su gore pa mislim da su bili susjedi . moj zet se zvao Husnija Bajrektarović ali pitat ću sestru.
Da Bajrektarovići su takođe na vrhu sela i istina je bili su susjedi
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Post Postao/la keno83 »

ma sve bi to trebalo biti tako, ali ja bas i nisam neko ko vjeruje u dobrotu pcelara, bar ovoih s kojima sam u kontaktu, to su po mojim zapazanjima najskrtiji ljudi, i jako podmukli, ali opet kazem samo ovi koje ja poznajem, za one koje ne znam nemam nista ni da kazem..
Avatar
fahrudin
Čita, piše dovoljno
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 sij 2010, 00:13
Lokacija: Brčko - Koraj

Post Postao/la fahrudin »

Nakon malo duže pauze , želim da pozdravim sve svoje stare i u međuvremenu novopridošle kolege.
Odgovorite