moj pčelinjak-mugdo

Re: moj pčelinjak-mugdo

PostPostao/la cerex » 20 vel 2018, 16:41

Lijepo si utegao pcelinjak, milina za vidjeti. Pretpostavljam da si sadio i nesto medenosnog bilja tako da ce to biti prelijepo. Slicna situacija je i kod mene sa kolicinom pcele i vegetacijom, kao sto sam napisao u stipinom dnevniku kod mene za sada tri gubitka. Nadam se da nadolazeci minusi nece napraviti stete jer je leglo uveliko krenulo. Vidim i kod tebe pip-ova pogaca jel to zbog mene i stipe ili onako da oprobas.Nekad je na njoj pisalo tko daje taj dobiva ali sad vise ne pise izgleda da nije tako :D
cerex
Čita i piše, odličan

PostPostao/la mugdo » 20 vel 2018, 18:40

Što se tiče pcelinjaka ima još posla prije svega oko sadnje voća i drugog medonosnog bilja. Lokalni proizvođač pogače čijim sam pogacama bio zadovoljan prestao sa proizvodnjom tako da je na probu došla pipova, zasad ima dobro prolazno vrijeme.
mugdo
Čita i piše, odličan

PostPostao/la mirsad » 24 vel 2018, 22:15

POZ
Pcelinjak vise nego odlican praznik za oci.Tek kad krene vegetacija.
MEDNO

MK
mirsad
Čita i piše, vrlodobar

PostPostao/la mugdo » 06 ožu 2018, 22:40

Konačno popustila zima, minusi nisu uzrokovali veću štetu na proizvodnim zajednicama, dok je kod manjih rojeva i pomoćnih društava nešto drugačije, dva pomoćna društva sa rezervnim maticama nisu dočekala zatopljenje, nadam se da će ostale izgurati do aprila. Generalno stanje sa količinom pčele zadovoljavajuće dok je sa hranom šaroliko ima svega ali znam da je do mene.
mugdo
Čita i piše, odličan

Prethodni

Vrati se na: DNEVNICI ČLANOVA FORUMA