Kosnice

Kosnice

PostPostao/la Pegas » 06 tra 2011, 23:50

Kod koga kupujete kosnice i kako ste zadovoljni kvalitetom. Tko je po vama najkvalitetniji proizvodjac od koga ste uzimali kosnice i okivre
Pegas
Samo čita

Re: Kosnice

PostPostao/la IZET » 07 tra 2011, 07:06

Pegas napisao:Kod koga kupujete kosnice i kako ste zadovoljni kvalitetom. Tko je po vama najkvalitetniji proizvodjac od koga ste uzimali kosnice i okivre

Najkvalitetnije su kad ih uradin sam i tad sam potpuno zadovoljan!!!! :D :D :D
IZET
Čita i piše, vrlodobar

PostPostao/la Pegas » 07 tra 2011, 15:12

IZET napisao:
Pegas napisao:Kod koga kupujete kosnice i kako ste zadovoljni kvalitetom. Tko je po vama najkvalitetniji proizvodjac od koga ste uzimali kosnice i okivre

Najkvalitetnije su kad ih uradin sam i tad sam potpuno zadovoljan!!!! :D :D :D

hmmm ma u to sam siguran ali ja nemam vremena a niti znam raditi kosnice a jos manje imam novaca za masineriju tako da me ispadne jeftinije ih kupiti
Pegas
Samo čita

PostPostao/la emkan » 07 tra 2011, 16:00

evo i ja trazim kvalitetnih kosnica ako nema niko ozbiljan da se javi hmmm
emkan
Čita i piše, dobar

PostPostao/la Pegas » 07 tra 2011, 20:00

Ma mene samo zanima koji od vecih proizvodjaca kosnica Apis szr, zlatna pcela ili netko drugi ima kvalitetne kosnice
Pegas
Samo čita

PostPostao/la IZET » 08 tra 2011, 07:43

emkan napisao:evo i ja trazim kvalitetnih kosnica ako nema niko ozbiljan da se javi hmmm

Pa ja bi mogao još da i zaradim za izradu košnica ali nažalost nejma se vremena??? :?
IZET
Čita i piše, vrlodobar

PostPostao/la Ismet » 08 tra 2011, 07:50

IZET napisao:
emkan napisao:evo i ja trazim kvalitetnih kosnica ako nema niko ozbiljan da se javi hmmm

Pa ja bi mogao još da i zaradim za izradu košnica ali nažalost nejma se vremena??? :?

itekako bi mogao da zaradiš na izradi košnica. kad te popuste veći poslovi ili u "puš" pauzi :) umjesto da zapališ cigaretu pravi košnice, neće ti propasti garant.
Dobru srcu sreća dođe.
Ismet
Čita i piše, odličan

PostPostao/la Stipo » 08 tra 2011, 22:34

Najkvalitetnije košnice su moje košnice. Sve košnice izradim točno onako kakve mi treba.
Ako nešto ne izrežem u redu sam sam kriv i režem drugi pravi komad. Jedina greška koju teško popravljam je greška u dasci.
Stolarska daska prve klase mi je preskupa pa naručujem dasku po mjeri druge klase. Sve u svemu gotova košnica me košta više od duplo manje od kupljene košnice.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit Clean Koristim samo Bio Vit Clean
Stipo
Aktivan

PostPostao/la Pegas » 09 tra 2011, 19:20

Pa zar bas svi radite sami sebi kosnice :shock: imam nekoliko nedoumica u vezi kupnje kosnica u BIH pa sam mislio dali je tko cuo tko je najbolji ili barem dovoljno dobar :)
Pegas
Samo čita

PostPostao/la Vahid » 10 tra 2011, 00:20

Pa ja znam da jedan u Pazaricu opstina (Hadzici) radi i da je dobar i pouzdan ja sam kod njega nabavjo kosnice dok sam radijo sa LR al sad sam preso na ovdasnje standarde posto sam pcelar u inostranstvu pa se moram prilagodavat standardu te regije al pokusaj.Mnogi pcelari se snadbijevaju kod njega i dobro radi.
Pcelar u bijelom svijetu.
Vahid
Čita i piše, odličan

PostPostao/la zvones » 10 tra 2011, 08:15

Vahid napisao:Pa ja znam da jedan u Pazaricu opstina (Hadzici) radi i da je dobar i pouzdan ja sam kod njega nabavjo kosnice dok sam radijo sa LR al sad sam preso na ovdasnje standarde posto sam pcelar u inostranstvu pa se moram prilagodavat standardu te regije al pokusaj.Mnogi pcelari se snadbijevaju kod njega i dobro radi.

Problem je što je kolega Pegas iz Hrvatske , pa bi mu odgovarao neko ko je blizu granice .Uz to neznamo i koji je dio Hrvatske , pa Pegas otvori pri vrhu profil/postavke
i napiši lokaciju , kako bi uvijek znali gdje si .Naravno vrijedi i za ostale , koji nisu napisali . Što se tiče majstora iz Pazarića , on ima velike naruđbe , tako da nema
vremena za onog ko neće imati sličnu naruđbu i naravno čekati .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
zvones
Aktivan

PostPostao/la Pegas » 10 tra 2011, 12:26

A gledajte ja sam blizu kladuse, npr nije mi problem proci ni 100-150km u jednom smjeru...kupovao sam gore blizu kostajnice....zato sam gore i napisao da me zanima kvaliteta proizvodjaca Apis szr, zlatna pcela, melitus oprema i slicnih
Pegas
Samo čita

PostPostao/la mirzet » 02 lip 2011, 23:02

Pagas imas kvalitetne kosnice LR u velikoj kladusi,prodavnica se zove MATICA.ja tu uzimam kosnice i mnogo su kvalitetne.80%hrvata dolazi tu uzimati opremu za pcelarstvo.pozdrav...........
mirzet
Čita i piše, dobar

PostPostao/la nukleus » 09 ruj 2011, 20:06

Ima u Bosanski Novi (Novi Grad) na samoj granici sa HR odličan proizvođač košnica i proizvodi sve vrte košnica povoljno, a iste dostavlja na adresu. Pogledajte na wwwszrnukleus.com
nukleus
Registrovan

Vrati se na: LR, FARAR