Nova ambalaža za MM

bee
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 svi 2013, 08:57

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la bee »

senad je napisao/la::) ))

Ne treba ti vlažnost , opusti se i uživaj

Evo zatvarač alu prstena


slika

Ovaj zatvarač ima nedostatak jer nje predviđen za ove male bočice , tako da treba ubaciti jedan uložak od plastike širine 20,5 mm i debljine 6 mm. JA sam odsjekao od plastičnih zaptivača koji se koriste u vodoinstalacijama za kupatla ( čepovi koji zatvaraju izlaz za česme)
jel može još malo pojašnjenja oko ovog prilagođavanja alata? što bi to trebalo ubaciti - imam plan nabaviti ovaj alat pa da ga doradimo, samo ne znam kako bi to trebalo napraviti. ima li neka slika možda te plastike koju ste ubacili čisto da steknem dojam kako to izgleda.
kupila sam u Orca labu ove bočice i super su samo bi htjela i da ti prstenovi izgledaju što ljepše.
hvala puno unaprijed
bee
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 svi 2013, 08:57

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la bee »

za one koji su iz Hrvatske, ima u Zagrebu....

http://www.bumbar.hr/home.php?page=2&node=75&id=471&p=1
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

Kasnije ću ti posjaniti kako se dorađuje ; provjeri te dimenzije nisam siguran ali taj otvor mi djeluje prevelik , Mogu sutra provjeriti. Nemoj žuriti sa narudžbom
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

bee je napisao/la:
senad je napisao/la::) ))

Ne treba ti vlažnost , opusti se i uživaj

Evo zatvarač alu prstena


slika

Ovaj zatvarač ima nedostatak jer nje predviđen za ove male bočice , tako da treba ubaciti jedan uložak od plastike širine 20,5 mm i debljine 6 mm. JA sam odsjekao od plastičnih zaptivača koji se koriste u vodoinstalacijama za kupatla ( čepovi koji zatvaraju izlaz za česme)
jel može još malo pojašnjenja oko ovog prilagođavanja alata? što bi to trebalo ubaciti - imam plan nabaviti ovaj alat pa da ga doradimo, samo ne znam kako bi to trebalo napraviti. ima li neka slika možda te plastike koju ste ubacili čisto da steknem dojam kako to izgleda.
kupila sam u Orca labu ove bočice i super su samo bi htjela i da ti prstenovi izgledaju što ljepše.
hvala puno unaprijed
Ako se radi o istom zatvaraču!

Ovaj zatvarač ima nedostatak jer nije predviđen za ove male bočice , tako da treba ubaciti jedan uložak od plastike širine 20,5 mm i debljine 6 mm. JA sam odsjekao od plastičnih zaptivača koji se koriste u vodoinstalacijama za kupatla ( čepovi koji zatvaraju izlaz za česme) , Za štelovanje koristim štamparski lim :

Prvo isprobaj na pencilinsim bočicama .

Koliko koštaju sada bočice u ORKA LAB ?
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
bee
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 svi 2013, 08:57

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la bee »

u Bumbaru u Zagrebu imaju više dimenzija tih "kliješta", razni promjeri. imaju mislim 31, 18, 19, 20 i još neke varijante.
Ja sam od Zg-a 45 minuta pa ću odnjeti bočicu i isprobati tamo.
Bočice u orca labu su 100 kom( mora se kupiti komplet od 100, nema pojedinačno) sa gumenim čepom i prstenovima je 700,00 kn
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

bee je napisao/la:u Bumbaru u Zagrebu imaju više dimenzija tih "kliješta", razni promjeri. imaju mislim 31, 18, 19, 20 i još neke varijante.
Ja sam od Zg-a 45 minuta pa ću odnjeti bočicu i isprobati tamo.
Bočice u orca labu su 100 kom( mora se kupiti komplet od 100, nema pojedinačno) sa gumenim čepom i prstenovima je 700,00 kn
1 € bočica tako sam i ja plaćo ranije, Sada sam nabavio povoljnije skoro upola cijene.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
bee
Samo čita
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 svi 2013, 08:57

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la bee »

gdje :)
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

bee je napisao/la:gdje :)
Možeš kod mene nabavit :) po 0,80 km , bočica ,gumeni čep, alu čep i daleko je kvalitetnija od tih oraka lab bočica
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la keno83 »

sta je ljudi sa ovim zatvaracem, treba i meni jedan gdje se ima da kupi, molim informacije :) i jos kako vakumirate ove bocice prije stavljanja u zamrzivac?
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

keno83 je napisao/la:sta je ljudi sa ovim zatvaracem, treba i meni jedan gdje se ima da kupi, molim informacije :) i jos kako vakumirate ove bocice prije stavljanja u zamrzivac?

Keno ,keno ja stalno moram da ponavlja da pogledate moje video materijale vezano z a matičnu mliječ sve tamo ima, !!



Pokušajte stupiti u kontak sa borisom boris.loncar@hteronet.ba
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la keno83 »

hahahaha, a sta cu moj senadem sam se hrvem, niko mi u porodici nije drzao pcele nikad, pa ja sve radim sam i u hodu, halali mi :)
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la keno83 »

senade trebat ce mi jos ovih bocica za mlijec uskoro, plus ako imas ovaj zatvarac za prodat, ja ne uspjevam da dobijem ovog borisa, ima li negdje drugo to za nabavit?
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

De pogledaj u Tomislav gradu iliGrude nisam siguran ima firma koja nabavalja tu opremu za vinarije i kućnu radinost. Pročačkaj malo po internetu. Bočica ima samo reci koliko treba .
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la keno83 »

da nije grude? ima tamo jedna velika apoteka sa svim i svacim, otici cu da pogledam, koji promjer inace treba da trazim? ima li neka specifikacija, kad ih zvao da znam sta da pitam.
ovaj put cu uzet jedno 50 komada, javit cu ti detaljnije u par dana, sad se hrvem oko ove drace, pa gledam ocel sta biti za vrcat. inace koliko ti prodajes ovu jednu bocicu mlijeci, imam neke ponude ali trebam da pregovaram za cijenu, rijec je o prodaji na veliko, koji je neki minimum za bocicu na koji bi ti isao, da imas viska?
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la senad »

Lijepo to izgleda u novim bočicama

slika

slika

slika

slika
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Re: Nova ambalaža za MM

Post Postao/la keno83 »

masala senco, izgleda ovo odlicno, jesi ti siguran da imas bocica, kako si krenuo mozda i tebi zafali. jeli ovo ganjas neke rekorde, ili bacas megdan kinezima? hehehe
ne rece mi koja je cijena ove jedne bocice kod tebe? tj koliko dodje jedan gram mlijeci?
Odgovorite