propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Odgovorite
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la Marin »

"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
Asim
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 415
Pridružen/a: 23 tra 2010, 15:47
Lokacija: Sarajevo

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la Asim »

Marine o lijekovitosti pčelinjih proizvoda jedino možda neznaju vrapci na granama , a možda on i i znaju nego pojedini pacijenti sa konvencionaLNE MEDICINE SE PRAVOVREMEBNO NEOBRATE NA ALTERNATIVNU ; BLAGOVREMENO ; i tada nema nikakvih rezultata , elem da puno netrun im ja ću da dam nešto iz vlastitog iskustva , Fasujem trombozu u obje noge ,a moja familija sva u zdravstvu i moji školski drugovi i strka sa Tegretolom pa još noviji preparati i ništa pocrnjela stopala ljudi na bazenu na Iliđi me zagledaju ko da sam šugav i doktor Šimić sa kardio - vaskularne predlaže op. zahvate preuređšenje krvnih sudova i tako dalčje a, moj jedan drug koji se eto onako bavio travama meni naredi sledeče : prestati pušiti , bućkuriš sa medom i od trave ive čaj ma Marine nema tog m4eda da zašećeri tu gorkokoću ali za 20 dana ja trčim , e u zanatu u kom se bavim ima prašine , drvene prašine u oblacima i u nosu mi se poične pojavljivati neki oblik herpesa 2 do 3 godine more i morska voda je to liječila a onda zastoj i počne da se javclja smeđi iscjedak i bolna pukotina , sa proljeća 2010kopajući po košnicama to se izgubilo . Nestalo , nisam u mogućnosti da ljekovitost alternativne medicine uvodim na velika vrata ali sam zahvalan ovom malom božijuem stvoreenju što mije dva puta poboljšalo kvalitet mog života , stoga nam koji smo pčelari ili pak se pokušavamo u tom svijetlu prestaviti neprestoji ništo drugo nego raditi Sizifov posao i ubjeđivati ljude da je konvecionalna medicina postala od ALTERNATIVNE, poodručje skretannja od pacijenta je u jednoj rečernici ; uzmi pacijentu jabuku dok mu je suza u oku ;izem ti suze kada nekad ljudi zbog gluposti umiru
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la beequeen »

Ma vidi ti naseg asima,tacka,zarez,ma sve u sesnaest.Med,propolis,maticna mlijec ma to je lijek za sve :)
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
Asim
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 415
Pridružen/a: 23 tra 2010, 15:47
Lokacija: Sarajevo

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la Asim »

nevolim anarhiju , ali u pisanju sam NEPREVAZIĐEN
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la beequeen »

Asim je napisao/la:nevolim anarhiju , ali u pisanju sam NEPREVAZIĐEN
Ma dobro si rekao :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la beequeen »

beequeen je napisao/la:
Asim je napisao/la:nevolim anarhiju , ali u pisanju sam NEPREVAZIĐEN
Ma dobro si rekao :D :D :D
A sto nam "boje" ne rade.Ja rekoh da malo usarenimo forum,kao da se cvijece rasulo naokolo,a ono ne radi :?: :?: :?:
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la senad »

<Kolikoja vidim radiidobrosi to u šarenila :wink: :P >

Neće samo :mrgreen:
1.Otvori boje osjenči riječ,rečenicu ili cijeli tekst , klikni na određenu boju , mora raditi.

2. Osjenči tekst, ako želiš boldovat/italik ili podvučeno , kada otvoriš boje osjenčeni tekst se izgubi,,nemoj obraćat pažnju samo, otvori boje i klikni na određenu boju, mora da ofarba

3.Nisi odmah otvorila boje,,, osjenči tekst , otvori boje ,,ne obraćaj pažnju jer se osjenčeno izgubilo/ radnja je zapćena ,, otvorila si boje samo klikni na određenu boju .

1. TEST1

2. TEST

3. TEST
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la zvones »

beequeen je napisao/la:
beequeen je napisao/la:
Asim je napisao/la:nevolim anarhiju , ali u pisanju sam NEPREVAZIĐEN
Ma dobro si rekao :D :D :D
A sto nam "boje" ne rade.Ja rekoh da malo usarenimo forum,kao da se cvijece rasulo naokolo,a ono ne radi :?: :?: :?:
BeeQ , dobro si primjetila .Ova Asimova rečenica ima dublje filozofsko značenje iako mu to možda nije bila namjera. Oduševljen sam !
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la beequeen »

Hvala Senade,
ama Zvones Asim je legenda :D
svaka mu na mjestu,namjerno ili slucajno jelde
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la Stipo »

Molim da se boje koriste samo za isticanje nekog važnog teksta ili riječi nije lijepo pretjerivati u bojama i bespotrebno isticati riječi ili tekst.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: propolis-lijeci-i-svinjski-grip-h1n1

Post Postao/la beequeen »

Stipo je napisao/la:Molim da se boje koriste samo za isticanje nekog važnog teksta ili riječi nije lijepo pretjerivati u bojama i bespotrebno isticati riječi ili tekst.
Stipo da unesemo malo boja u nase "jednolicne zimske dane" :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Odgovorite