Obavjest

Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: Obavjest

Post Postao/la beequeen »

ja mislim da nam je problem brzina jer ja sam to negdje i napisala da moze biti uzrok nestajanja poruka(da pisemo u isto vrijeme)-mozda je i ta nestala :?:
Vic je super-treba da otvorimo nove rubrike-Kuhanje i Vicevi :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Obavjest

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

beequeen je napisao/la:ja mislim da nam je problem brzina jer ja sam to negdje i napisala da moze biti uzrok nestajanja poruka(da pisemo u isto vrijeme)-mozda je i ta nestala :?:
Vic je super-treba da otvorimo nove rubrike-Kuhanje i Vicevi :D
Upravu si: brzina. Al' koja? Brzina kuhanja, zakuhavanja... Možda bi najedukativnija bila predložena tema: "Kuhinja viceva". Ma, imaš ti ideja, samo - čuvaj "nos".
Pozdrav.
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: Obavjest

Post Postao/la beequeen »

Lako se tebi zezati ja moram da ucim! :D
Zadnja izmjena: beequeen, dana/u 09 sij 2011, 02:38, ukupno mijenjano 1 put.
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Obavjest

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

beequeen je napisao/la:Lako se tebi zezati ja moram da ucim!Imas pp :D
Takođe.
Zagori pita, a oblatne otišle dovraga kao i moja sirnica.
Pozdrav.
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Obavjest

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

Uh! Uh-uh!
Sad tek ugledah. Pa, ne smijem se ja s tobom družiti: ti si ODLIČNA, a meni progledali kroz prste za vrlodobar. Pokvariću i svoju i tvoju ocjenu. Bježi.
Pozdrav.
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: Obavjest

Post Postao/la beequeen »

Fakat-odlicna ;0 ma i ti koliko pricas ces ubrzo postati
Senade sta je poslije?Ili se u parama dobija?Idem slike spremati da stavim u dnevnik(mozda) :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Obavjest

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

beequeen je napisao/la:Fakat-odlicna ;0 ma i ti koliko pricas ces ubrzo postati
Senade sta je poslije?Ili se u parama dobija?Idem slike spremati da stavim u dnevnik(mozda) :D
Neću još dugo, do petice sigurno ne! Ne brini, neću te sustići, a nešto i ne volim "trčati". Ostario.
Pozdrav.
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
Avatar
Haris
Site Admin
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 sij 2011, 17:32

Re: Obavjest

Post Postao/la Haris »

Ja još ne razumijem problem oko postova. Upišete post, kliknete na Pošalji i šta se pojavi? Nešto piše, bilo šta? Kako pišete u ovoj temi?
Nema nikakvih ograničenja na dnevne poruke.
Meni je sasvim normalno sve.
SEVDA(H)LIJA
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 vel 2010, 18:14

Re: Obavjest

Post Postao/la SEVDA(H)LIJA »

Haris je napisao/la:Ja još ne razumijem problem oko postova. Upišete post, kliknete na Pošalji i šta se pojavi? Nešto piše, bilo šta? Kako pišete u ovoj temi?
Nema nikakvih ograničenja na dnevne poruke.
Meni je sasvim normalno sve.
Ma, ne brini, zemljače. Bilo pa prošlo. Nije mi ni nakraj pameti da te okrivljujem. Zašto? Pa i ne znamo se.
Pozdrav. P.S. Jednom jednostavno nestalo, a pojavila se stranica Foruma bez poslanog posta, drugi put isto, treći put ne znam ni sam (ne snalazim se baš s ovim spravicama, ali nisam ni potpuna neznalica), a jednom je pisalo nešto oko dijagnoze (kao Diagnostic i još dvije riječi; bila su sa mnom oba sina i nisu znali šta je u pitanju pa sam lajao kao pas, žao mi posta, a nisam imao volje da se prisjećam i ponovo ga pišem). Eto.
Pred ljubavlju pada novac, ali i pred novcem pada ljubav, samo ne znam šta je češće i ko više kleči.
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Obavjest

Post Postao/la zvones »

SEVDA(H)LIJA je napisao/la:
Haris je napisao/la:Ja još ne razumijem problem oko postova. Upišete post, kliknete na Pošalji i šta se pojavi? Nešto piše, bilo šta? Kako pišete u ovoj temi?
Nema nikakvih ograničenja na dnevne poruke.
Meni je sasvim normalno sve.
Ma, ne brini, zemljače. Bilo pa prošlo. Nije mi ni nakraj pameti da te okrivljujem. Zašto? Pa i ne znamo se.
Pozdrav. P.S. Jednom jednostavno nestalo, a pojavila se stranica Foruma bez poslanog posta, drugi put isto, treći put ne znam ni sam (ne snalazim se baš s ovim spravicama, ali nisam ni potpuna neznalica), a jednom je pisalo nešto oko dijagnoze (kao Diagnostic i još dvije riječi; bila su sa mnom oba sina i nisu znali šta je u pitanju pa sam lajao kao pas, žao mi posta, a nisam imao volje da se prisjećam i ponovo ga pišem). Eto.
Najbolje je prvo pritisnuti na prikaz , jer tada možeš vidjeti kako ti post izgleda , jer možeš vidjeti greke u pisanju , a nekad ima i nešto zbog ćega forum neće prihvatit
poruku.Ukoliko je sve u radu ,može se desiti da poruka opet , neće biti prihvačena ,a razlog je spremljena nečija poruka u isto vrijeme .Pri tome ,poruku samo nisi mogao
poslati ali ostaje napisana ,pa je ponovo možeš poslati .Problem može ispasti i kod dugog pisanja (ako se naknadno prijavljuješ ).
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: Obavjest

Post Postao/la Azem »

Haris je napisao/la:Ja još ne razumijem problem oko postova. Upišete post, kliknete na Pošalji i šta se pojavi? Nešto piše, bilo šta? Kako pišete u ovoj temi?
Nema nikakvih ograničenja na dnevne poruke.
Meni je sasvim normalno sve.
Ne razumijem ni ja, jednostavno opcija slanja bila je isključena, evo sad funkcioniše.
Hvala!
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
IZET
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 sij 2010, 10:56
Lokacija: zivinice

Re: Obavjest

Post Postao/la IZET »

Molim za pomoć. Kako da prebacim pokazivanje vremena na forumu na opciju da pokazuje 0-24. Kod mene sada pokazuje do 12 pa ponovo 1. Nemogu da to nađem u opcijama gdje se prebacuje.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Obavjest

Post Postao/la senad »

IZET je napisao/la:Molim za pomoć. Kako da prebacim pokazivanje vremena na forumu na opciju da pokazuje 0-24. Kod mene sada pokazuje do 12 pa ponovo 1. Nemogu da to nađem u opcijama gdje se prebacuje.
sada treba da ti je uredu ,,,
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Odgovorite